درباره وارینا

مثل یک نوازنده حرفه‌ای که با تمام وجودش در میان نوت‌ها غرق شده، ما به کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ عشق می‌ورزیم. با وسواس تمام، به وب سایت ها و رسانه ها نظم می‌دهیم و با دیدن افزایش فروش مشتریان ، جان تازه می‌گیریم.

وارینا
وارینا

درباره وارینا

مثل یک نوازنده حرفه‌ای که با تمام وجودش در میان نوت‌ها غرق شده، ما به کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ عشق می‌ورزیم. با وسواس تمام، به وب سایت ها و رسانه ها نظم می‌دهیم و با دیدن افزایش فروش مشتریان ، جان تازه می‌گیریم.

رویش یک کسب و کار بی‌شباهت به زندگی انسان نیست؛ متولد می‌شود، تغذیه می‌کند، یاد می‌گیرد، رشد می‌کند و تاثیر می‌گذارد. گاهی باید تجربه کند و گاهی باید از تجربیات دیگران کمک بگیرد. وارینا ر باتجربه‌ایست که در این مسیر همراه کسب و کار شما خواهد بود و شما را تا رسیدن به جایگاه واقعی‌تان راهنمایی خواهد کرد.

از 1388

وارینا سال 1388 متولد شد

+267

در طول این مدت افتخار همکاری با 267 برند ایرانی را سابقه کار خود داریم

4+

و هم اکنون بیش از 4 سال است که در بازارهای بین المللی خدمات ارائه میدهیم

+7

در طول این مدت روی 7 کسب و کار نوپا سرمایه گذاری کرده ایم

200%+

در دوران کرونا بر خلاف سایر کسب و کارها بیش از 200 درصد رشد داشته ایم

149

با افتخار تا کنون 149 نفر را در وارینا آموزش داده ایم

وارینا
وارینا
وارینا
وارینا
وارینا

ماموریت وارینا

یک صاحب کسب و کار به جای اینکه نگران نگهداری وب سایت و بروزرسانی اینستاگرام خود باشد، باید روی تولید و تامین محصول ، ارتقاء سطح کیفی محصول و افزایش بهره بری مجموعه خود تمرکز کند. اینجاست که وارینا وارد می‌شود. ماموریت وارینا ، تلاش برای رفع دغدغه‌های زیرساختی شرکت ها و فعالین تجاری در حوزه اینترنت است .

مشتری، منبع قدرت ماست

بدون اغراق،‌ رضایت مشتری محور همه تصمیم‌های ماست. ما عمیقاً معتقدیم که اگر مشتری‌هایمان برنده شوند، ما هم برنده‌ایم.

عاشق کارمان هستیم

درست مثل شما، ما هم عضوی از جامعه کسب و کار هستیم. برای همین، تمام تلاش‌ها و خدماتمان معطوف به ارائه خدمات بهتر است .

همیشه در حال یادگیری و رشد هستیم

موفق که می‌شویم، جشن می‌گیریم وتشنه‌تر می‌شویم. شکست که می‌خوریم، از آن به عنوان فرصتی برای یادگیری و رشد استفاده می‌کنیم.

ارزش های ما

ارزش‌های ما، مشعل راهمان هستند؛ مسیر درست را به ما نشان می‌دهند و همیشه باید روشن‌ بمانند. شما با بازخوردها و نقد‌های سازنده کمک می‌کنید که این مشعل همیشه شعله‌ور بماند و ما در مقابل سخت تلاش می‌کنیم که شما دررقابت‌‌های دیجیتالی، سربلند بمانید. ما از نقش مهمی که در کسب و کار شما داریم مطلع هستیم و از بازخوردهای شما صمیمانه سپاسگزاریم.

از تجربه دیگران بشنوید

در این بخش از مشتریانمان خواستیم، از تجربه همکاری‌شان با ما بگویند….

حسین شکرریز
حسین شکرریز
مدیر آموزش اتاق بازرگانی کاشان
Read More
یک طراحی عالی نیازمنده هوش و استعداد در زمینه این کاره . که تیم طراحی وارینا همه ی تواناییش را در این کار بخرج می ده . و مهم ترین اصل موفقیتش مشتری مداریشه که به خواسته های مشتریش در اسرع وقت پاسخ مثبت می ده و تا حالا کلمه نمیشه و یا نمی تونیم را صرف نکرده . امیدوارم همیشه موفق باشید
محسن مسعودی
محسن مسعودی
شرکت ابزارگستر
Read More
با توجه به رشد روزافزون فعالیتهای اینترنتی شرکت ابزارگستر با همکاری شرکت وارینا سایت جامع و کاملی را در زمینه فروش محصولات صنعتی راه اندازی کرد که در حال حاضر یکی از سایت های مطرح در زمینه صنعت میباشد. این پیشرفت را تا حد زیادی مدیون طراحی و پشتیبانی شرکت وارینا می باشد..
مسعود مرادی
مسعود مرادی
شرکت رادپایا
Read More
8سال است از خدمات این شرکت استفاده میکنیم طراحی سایت را انجام داده اند ، در این خصوص خدمات همچنان بر قرار است و برای تغییرات انعطاف مناسبی دارند - ثبت دامنه و هاست را هم انجام داده و پشتیبانی خوبی دارند ، در مجموع شرکت فعال و پاسخگو هستند
مسعود رعیتی
مسعود رعیتی
شرکت گستر بام دلیجان
Read More
ضمن تشکر از خدمات وپیگیری های مجدانه شرکت وارینا جهت طراحی وب سایت شرکت ایزوگام گستربام دلیجان
از خصوصیات بارز شرکت وارینا انتقادپذیری وپویایی در ارائه خدمات میباشد

انتخاب درست اینها بوده ایم

romika.png
ahlkashanam.png
کاشان نیوز
فرش کارمانیا
ابزارگستر صنعتی
صنایع غذایی شکرریز
ابریشم ماهان
گلاب معراج
نوین چرم
کفش گاندو
فروشگاه حسام ابزار
رادپایا